Gala MMA w Wasilkowie

VI GALA SPORTÓW WALKI MMA EXCLUSIVE NIGHT WASILKÓW 2016 Impreza ta jest siedemnastą edycją gal organizowanych przez USW – M / MMA Białystok. Odbędzie sie ona dziś w Hotelu w Wasilkowie.

   Patronat nad galą objął Burmistrz Wasilkowa Mirosław Bielawski. Wystąpią zawodnicy z Białorusi, Litwy i Polski. Podlasie w MMA reprezentować będą: Dawid Gryc, Tomasz Cimoch i Adam Jankowski. Oprócz tego wystąpi dwóch zawodników z Ełku czyli Marcin Myszczyński i Kacper Kozikowaki.

   Wszystkich tych zawodników czekają trudne walki z zawodnikami MMA z Litwy. W walce wieczoru, która odbędzie się w formule      K – 1 zobaczymy utytułowanego na arenie międzynarodowej zawodnika z Białegostoku Cezarego Zugaja Juniora a jego przeciwnikiem będzie zawodnik z Białorusi. Ponadto na gali odbędą się trzy walki w boksie amatorskim z udziałem reprezentantów Polski z Pawłem Wierzbickim na czele. Galę poprowadzi sprawozdawca sportowy Canal+ , popularny anonser gal bokserskich oraz komentator Bellator Edward Durda. Walki sędziować będzie Mistrz USW-M, zawodnik KSW i sędzia Mateusz Zawadzki.

  Od lat walki w Wasilkowie stały sie areną występów sportowców z krajów sąsiadujących ze sobą takich jak: Białoruś, Litwa, Rosja i Polska co znacząco wpływa na wymianę doświadczeń. W śród zaproszonych gości znaleźli się tacy sportowcy jak: Robert Gortat, Paweł Głażewski, Jarosław Kazberuk oraz Jacek Chańko. Imprezę tą pokaże Twoja Telewizja Regionalna.

  Ponadto oprócz walk sportowych odbędą się pokazy tańca nowoczesnego i konkursy dla publiczności a w holu hotelowym przed salą widowiskowo – sportową zobaczymy wystawę słynnego malarza z Białegostoku Andrzeja Zieniuka. Natomiast przed budynkiem kolekcję prywatną motocykli Harley. Bilety do nabycia w sklepie Royal Fighter Salon ul. Legionowa 9/1 lok 147 w Białymstoku, w Salon Urody '' Agnieszka '' ul. Upalna 5a lok 1 w Białymstoku oraz hotelu w Wasilkowie. Cena 25zł normalny, 50zł VIP i 60zł VIP Catering.

źródł: Unia Sportów Walki – M

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

*

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments