„Jak dobrze wypaść na spotkaniu literackim” – warsztaty w PIK

Podlaski Instytut Kultury zaprasza zarówno osoby piszące, jak i prowadzące spotkania autorskie na warsztaty „Jak dobrze wypaść na spotkaniu literackim?”.

Podczas warsztatów uczestnicy dowiedzą się, jak dobrać teksty, przygotować  elementy biografii twórczej, prezentację i nagranie promocyjne. Poznają również podstawy pozawerbalnej mowy ciała, m.in. jak gestykulować, jak nawiązać kontakt wzrokowy z publicznością, jaką postawę ciała przyjąć i jak pracować z kamerą telewizyjną. Nauczą się również, jak rozmawiać z autorem podczas spotkania, czyli jak przygotować atrakcyjne pytania, aktywnie słuchać czy utrzymać kontakt z publicznością. Warsztat zakończy się wypracowaniem kodeksu dobrych praktyk dla autorów i prowadzących spotkania literackie.

Bezpłatne spotkanie odbędzie się 27 czerwca 2020 roku, w godz. 11.00–16.00, w Spodkach PIK przy ul. św. Rocha 14. Zgłoszenia przyjmowane są do 25 czerwca, a liczba miejsc jest ograniczona. Poprowadzi je Dominik Sołowiej – dziennikarz i publicysta. Formularz zgłoszenia znajduje się na stronie www.pikpodlaskie.pl.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

*

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments