Już dziś VII Gala MMA CUP/PLMMA 71 BIAŁYSTOK 2016!!!

PLMMA Wraca do Białegostoku. Elita Polskich i zagranicznych zawodników MMA zaprezentuje swoje umiejętności na gali w Białymstoku. Event odbędzie się w Hotelu Gołębiewski w Białymstoku już dziś.

Impreza ta jest ukoronowaniem długoletniej mrówczej pracy ludzi federacji Unii Sportów Walki-M Białystok.Tak więc VII Gala MMA CUP/PLMMA 71 BIAŁYSTOK 2016 jest dwudziestą imprezą sportową organizowaną przez podlaską federacją przy współpracy i wsparciu Profesjonalnej Ligi MMA Polska. Na imprezie w sali kongresowej Hotelu Gołębiewski zobaczymy zawodników z Białorusi, Litwy, Anglii i Polski.

Z białostockich zawodników zaprezentują się następujący zawodnicy: Tomasz Cimoch na co dzień trenujący we Wrocławiu, Piotr Niedzielko, Bartosz Zaczeniuk,Michał Olchowik, Kamil Czyżewski i Paweł Zakrzewski z Vale Tudo Białystok oraz w jedynej walce w formule K-1 Cezary Zugaj Junior.

plmma71

Oprócz tego odbędą się walki w Karate Kyokushin w mini meczu Polska – Białoruś. W sumie na gali w Białymstoku zobaczymy jedenaście walk. Galę poprowadzi znany aktor i konferansjer, komentator Bellatora Edward Durda. W śród zaproszonych gości są znani sportowcy tacy jak: Marcin Najman, Paweł Głażewski, Jarosław Kazberuk, Kamil Szeremeta oraz Jacek Chańko. Ponadto kibice zobaczą występy artystyczne i pokaz tańca nowoczesnego a w holu przed salą wystawę malarstwa białostockiego malarza Andrzeja Zieniuka .Po gali wspólna dyskoteka w Hotelu Gołębiewski.

Organizatorzy cieszą się  również z powrotu Piotra Niedzielko bo to dobry fighter. Mistrz Polski Muai-Thay, uczestnik i zwycięzca z legendarnej Gali MMA Attack oraz białostockich gal.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

*

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments