Już w najbliższy piątek wystartuje gala Podlasianka 2018!

16 marca w Hotelu Podlasie odbędzie się Gala wręczenia nagród w plebiscycie „Podlasianka 2017”, który już po raz drugi organizowany jest poprzez portal obcasy podlasia.pl.

W trakcie wydarzenia poznamy laureatki tegorocznej edycji plebiscytu.

Galę wzbogaci część artystyczna podczas, której będziemy mogli podziwiać:

– wspaniały talent wokalny Anety Kowalewskiej.  Swoje umiejętności rozwijała już od najmłodszych lat, uczęszczając na zajęcia wokalne, taneczne oraz teatralne. Profesjonalną edukację artystyczną zaczęła w Szkole Estradowej im. Anny German, a następnie kontynuowała w Białostockim Studiu Piosenki Jerzego Tomzika. W 2013 roku ukończyła Akademię Muzyczną im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku na kierunku wokalistyka jazzowa. Ponadto swój głos doskonaliła podczas konsultacji u Mietka Szcześniaka, Marka Bałaty, Heleny Mieszkuniec, Cezarego Szyfmana, Wojciecha Głucha. Jej karierę można było śledzić w audycji radiowej „Bez Hologramu” (Radio Akadera), jak też w programach telewizyjnych: „The Voice of Poland”, „A to Polska właśnie” (TVP 2), „Złota X Polsatu” (Polsat), „Studio Weekend”, „Podlaska Gala Olimpijska” (TVP Białystok). Na YouTube można posłuchać i obejrzeć jej single: „Bajkowy Pan”, „Na przekór”. Brała udział w musicalu „Dym 2”, wielokrotnie wystawianym w Teatrze Dramatycznym oraz Kinie Forum w Białymstoku. Założycielka i wokalistka zespołu coverowego Dream Team. Ich specjalnością jest oprawa muzyczna na wszelkiego rodzaju imprezach: plenerach, koncertach, eventach firmowych, balach, weselach, imprezach kameralnych.

– Katarzyna Duda – Charko – Farya ze Studia Tańca Feniks wprowadzi nas w świat piękna orientu Belly Dance. Katarzyna Duda-Charko „Farya” – Mistrzyni Europy Wschodniej w tańcu orientalnym. Instruktorka w Studiu Tańca Feniks. Laureatka wielu konkursów w Polsce i na Ukrainie. Jedyna w Polsce” Sędzia Tańca Orientalnego” w Międzynarodowym Stowarzyszeniu Tańca IAED.

– niespodziankę dla naszych Gości przygotowują również tancerze Fabryki Tańca. Studio Fabryki Tańca znajduje się przy ul. Marczukowskiej 33a w Białymstoku i jest współprowadzone przez Martę i Tomasza Kaczyńskich, a istnieje już od 10 lat. W swojej ofercie nadal zachwyca tradycjami i standardami, jak i kusi tanecznymi nowościami, można tu znaleźć bogatą ofertę zajęć dla najmłodszych, nawet już od 3 roku życia, od baletu, przez hip hop, po taniec nowoczesny czy też jazz, a z kolei Dorośli (zarówno pary , jak i solo) znajdą nieśmiertelne i bardzo uniwersalne zajęcia taneczne, takie jak Latino Solo ,Zumba czy Ladies Style. Wśród par króluje Taniec towarzyski (tańce latynoamerykańskie- Latino Duo i Standardy, takie jak Walc angielski, wiedeński), Tango angertino , Salsa, Kizomba, Bachata ,Taniec Użytkowy i specjalnie dedykowane Kursy dla Narzeczonych, gdzie młodzi Nowożeńcy przygotują się fachowo do swojej najważniejszej imprezy w życiu. Tu oczywiście zapraszamy również na zajęcia indywidualne czyli lekcje pierwszego tańca, gdzie od 2006r. przygotowaliśmy już ponad 1500 par!!! Fabryka Tańca, to również masa Warsztatów tanecznych , organizacja imprez, urodzin dla dzieci , wieczorków panieńskich, pokazów mody, jak również masa eventów i pokazów , również na zewnętrzne zapotrzebowania klientów indywidualnych i firm.

Wydarzenie poprowadzi Magdalena Gołaszewska media coach.

Harmonogram Gali wręczenia nagród w Plebiscycie „Podlasianka 2017”:

 • 18.00 – 18.30 Rejestracja uczestników
 • 18.30 – 18.50 Powitanie zgromadzonych gości. Przedstawienie Partnerów i Sponsorów wydarzenia.
 • 18.50 – 19.00 Pokaz artystyczny Katarzyna Duda – Charko
 • 19.00 – 19.15 Wręczenie nagród w Plebiscycie „Podlasianka 2017” w kategorii PASJA.
 • 19.15 – 19.45 Przerwa kawowa
 • 19.45 – 19.55 Część artystyczna – Aneta Kowalewska
 • 19.55 – 20.10 Wręczenie nagród w Plebiscycie „Podlasianka 2017” w kategorii BIZNES
 • 20.10 – 20.15 Wręczenie nagród w Plebiscycie „Podlasianka 2017” – głosami Internautów
 • 20.15 – 20.20 Pokaz artystyczny w wykonaniu Fabryki Tańca
 • 20.20 – 20.35 Loteria wizytówkowa
 • 20.35 – Podziękowania. Networking.

Dodajmy tylko, że podczas gali obecna będzie ekipa Twojej Telewizji Regionalnej. Na naszą telewizyjną relację z wydarzenia zapraszamy Państwa już we wtorek, 20 marca.

źródło: obcasypodlasia.pl

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

*

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments