Kampania „Bezpieczni na starcie, zdrowi na mecie”

PSSE w Sokółce informuje o kampani prowadzonej w latach 2016-2017 "Bezpieczni na starcie, zdrowi na mecie" poświęcona jest tematyce zarządzania wiekiem w pracy i zrównoważonemu życiu zawodowemu. Organizatorem akcji jest Europejska Agencja Bezpieczeństwa i Zdrowia w Pracy ( EU-OSHA), a koordynatorem Centralny Instytut Ochrony Pracy – Państwowy Instytut Badawczy. 
Kampania ma na celu zwrócenie uwagi na znaczenie zrównoważonego życia zawodowego w kontekście starzenia się pracowników.

Częścią kampanii "Bezpieczni na starcie, zdrowi na mecie" jest Konkurs Dobrych Praktyk w dziedzinie BHP , do którego organizatorzy zapraszają również małe i średnie przedsiębiorstwa.

Konkurs jest organizowany przez EU-OSHA we współpracy z państwami członkowskimi i prezydencją Rady UE i ma na celu wskazanie wyróżniających się i innowacyjnych działań na rzecz bezpieczeństwa i zdrowia w miejscu pracy. Konkurs dobrych praktyk służy również jako platforma wymiany i promocji dobrych praktyk w całej Europie. Ma na celu wskazanie wiodących przykładów organizacji prowadzących aktywne zarządzanie BHP w kontekście starzenia się pracowników.

Szczegółowe informacje nt. kampanii znajdują się na stronie: https://www.healthy-workplaces.eu i https://osha.europa.eu/pl/healthy-workplaces-campaigns/awards/good-practice-awards oraz pod numerem telefonu 22 623 36 77 (CIOP-PIB).

żródło: http://psse.sokolka.com/

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

*

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments