Koncert ČAČI VORBA NA ŻYWO W TTR!

W ramach tegorocznej Oktawy Kultur już w najbliższy czwartek, 28 lipca o godzinie 18, na auli Miejsko – Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Choroszczy odbędzie się koncert zespołu ČAČI VORBA.

Dodajmy, że Twoja Telewizja Regionalna będzie transmitować to muzyczne wydarzenie NA ŻYWO. Zapraszamy przed telewizory już od 18'tej!

Zespół Čači Vorba – grupa specjalizująca się w żywiołowej mieszance muzyki cygańskiej, karpackiej oraz bałkańskiej. Zespół serwuje słuchaczom akustyczną fuzję muzyki etnicznej, jazzu, nowoczesnej bałkańskiej muzyki weselnej oraz innych gatunków wykonywaną na tradycyjnych, egzotycznie brzmiących instrumentach. Liderka grupy: Maria Natanson, swobodnie poruszająca się pomiędzy różnymi tradycyjnymi technikami śpiewu, postrzegana jest jako jedna z czołowych polskich wokalistek folkowych.

Podlaska Oktawa Kultur to organizowana od wielu lat impreza, podczas której prezentują się zespoły z różnych stron świata. Tradycyjne stroje, piękne śpiewy i tace ludowe wypełniają scenę nie tylko pod białostockim Ratuszem, ale i w wielu innych miejscach na Podlasiu także w Choroszczy.

Przypominamy. Koncert zespołu ČAČI VORBA i nasza transmisja NA ŻYWO, już 28 lipca o godzinie 18! Prosimy być z nami. 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

*

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments