Krystian Piekarski trzeci w Łodzi

W dniach 14-15 maja 2016 r. w łódzkim klubie „Frame” odbył się czwarty w tym roku turniej rankingowy Polskiego Związku Bilardowego – Grand Prix Polski Wik Pol Tour 2016.

Do rywalizacji w odmianie 10-bill stanęło blisko 100 zawodników, w tym 5-osobowa reprezentacja naszego klubu w składzie: Jacek Jarno, Mateusz Marzec, Sebastian Batkowski oraz bracia Konrad i Krystian Piekarscy.

Świetny występ zanotował Krystian Piekarski, który po raz drugi w tym sezonie i zarazem drugi raz w karierze, stanął na podium tych zawodów. Nasz zawodnik dopiero w półfinale musiał uznać wyższość byłego kolegi z drużyny i późniejszego zwycięzcy – Piotra Kudlika, przegrywając 7:5.

Bardzo dobrze zaprezentował się również Sebastian Batkowski, którego dopiero w ćwierćfinale wyeliminował Krystian. Na 9 miejscu zawody zakończył młodszy z braci Piekarskich Konrad. Do fazy pucharowej nie udało się awansować Jackowi Jarno i Mateuszowi Marcowi.

Po 3 miejscu w Grand Prix Łodzi, Krystian Piekarski awansował na 5 miejsce w Rankingu Polski, tracąc zaledwie 8 punktów do wicelidera.

Na zdjęciu od lewej: Organizator cyklu i honorowy prezes Polskiego Związku Bilardowego – Marcin Krzemiński, Mateusz Robiński (Hades Poznań) – 2 miejsce, Piotr Kudlik (ERG Folie Bieruń) – 1 miejsce, Krystian Piekarski (Metal-Fach LP Sokółka) oraz Krystian Ćwikła (Hades Poznań) – 3 miejsca.

Lech Piekarski

Informacja pierwotnie ukazała się na stronie sokolka.pl

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

*

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments