Książnicowe kolorowanki dla najmłodszych i inne atrakcje – Książnica Podlaska wspiera akcję zostańwdomu

Książnica Podlaska im. Łukasza Górnickiego w Białymstoku, wspierając akcję #zostańwdomu, przygotowała kolorowanki dla najmłodszych – do ściągnięcia i wydrukowania.

W tym wyjątkowo trudnym czasie, chcemy umilić naszym najmłodszym Czytelnikom i ich rodzicom pobyt w domu, przygotowaliśmy więc zestaw kolorowanek (część ma formę zakładek do książek), prostych zagadek i rebusów, które można bezpłatnie pobrać z naszej strony internetowej: http://ksiaznicapodlaska.pl/wydarzenia/ksiaznicowe-kolorowanki-dla-najmlodszych-i-inne-atrakcje-ksiaznica-podlaska-wspiera-akcje-zostanwdomu/ i wydrukować.

Nieco starszych Czytelników, a zwłaszcza uczniów i studentów, zachęcamy do korzystania z wirtualnej czytelni IBUK Libra Wydawnictwa Naukowego PWN – można to robić za pośrednictwem komputera, tabletu czy smartfona. Użytkownicy Książnicy Podlaskiej mają do dyspozycji ponad 1600 tytułów (m.in. poradniki, literatura popularnonaukowa, medycyna, informatyka, literatura faktu, literatura piękna dla dorosłych i dzieci), dostępnych całą dobę.

By uzyskać dostęp do platformy IBUK Libra wystarczy wysłać maila na adres: ibuklibra@ksiaznicapodlaska.pl, w treści maila wpisując numer posiadanej karty bibliotecznej Książnicy Podlaskiej. Po zweryfikowaniu, czy dana osoba jest czytelnikiem Książnicy, w mailu zwrotnym zostanie jej przesłany kod PIN, umożliwiający dostęp do wirtualnej czytelni IBUK Libra.

Wszystkich zapraszamy do śledzenia naszego kanału w serwisie You Tube: https://www.youtube.com/channel/UCDuwwa4Lsp-xjGzZi09mXjg oraz profilu na Facebooku: www.facebook.com/ksiaznicapodlaska, gdzie publikujemy relacje ze spotkań autorskich oraz filmy z cyklu „#zostańwdomu i czytaj”, w których polecamy książki, po które warto sięgnąć, a także prezentujemy ciekawe inicjatywy promujące czytelnictwo i podpowiadamy gdzie szukać dobrych lektur.

W trosce o nasze wspólne bezpieczeństwo, zachęcamy – zostańcie w domu.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

*

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments