Kurtka, czapka i rękawiczki, żeby nie pojechać do szpitala

Nie od dziś wiadomo, że prawdziwymi znawcami świata są najmłodsi, czyli przedszkolaki. Świat przedszkolaka jest oczywisty. Czarne jest czarne, a białe jest białe. Proste, prawda? Dlatego z przyjemnością słuchamy wyjaśnień najmłodszych na często nurtujące nas sprawy. 

Na antenie Twojej Telewizji Regionalnej od jakiegoś czasu pokazujemy cykl sond "Świat oczami przedszkolaka". Nasza ekipa telewizyjna odwiedziła wczoraj Przedszkole Nr 1 w Sokółce, aby po raz kolejny móc porozmawiać z przedszkolakami. Tym razem zadaliśmy im dwa pytania: "Kim jest nauczyciel?" oraz "Dlaczego trzeba ciepło się ubierać?".

Jesteście ciekawi odpowiedzi maluchów? Oglądajcie Twoją Telewizję Regionalną. Już w najbliższy piątek poznamy odpowiedź na ptanie "Kim jest nauczyciel?", z kolei za tydzień w piątek (28 października) poznamy odpowiedź na bardzo aktualne pytanie, czyli "Dlaczego trzeba ciepło się ubierać?"

W końcu dzieci więdzą lepiej 🙂

Program Twojej Telewizji Regionalnej emitowany w sieci TVK-NET Chamerlińscy nadawany jest przez całą dobę w pętli trzygodzinnej. TTR zajmuje się sprawami bieżącymi i tematyką ogólnospołeczną regionu.

Kontakt do studia:
+48 508 346 333
+48 85 679 77 77
e-mail: ttr@tvk-net.pl

Zapraszamy przed telewizory. Widzimy się na antenie!!!

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

*

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments