Linarium i park trampolin w Starosielcach

Centrum rekreacyjno-sportowe w Starosielcach zostanie rozbudowane. Dzięki projektom z Budżetu Obywatelskiego 2019 przy ul. Szkolnej powstanie linarium i park trampolin. Miasto szuka wykonawcy dokumentacji projektowej i prac budowlanych.

Nowe elementy, które uzupełnią ofertę centrum rekreacyjno-sportowego, powstaną na wniosek mieszkańców, którzy oddali swoje głosy na projekty z BO 2019. Na projekt osiedlowy „Budowa linarium” głosowało 1929 osób, na projekt ogólnomiejski „Park trampolin” również zagłosowało 1929 osób.

W ramach inwestycji przy ul. Szkolnej zostaną zrealizowane następujące prace: budowa linarium i parku trampolin, rozbudowa street workoutu, budowa nowego ogrodzenia i utwardzenie nawierzchni, wykonanie zdroju ulicznego. Wykonawca dostarczy i zamontuje altanę, ławki, kosze na śmieci, stojaki na rowery. Będą urządzone trawniki, nasadzone drzewa i krzewy. Zostanie rozbudowana instalacja oświetleniowa, a teren – objęty monitoringiem. Wykonawca od dnia podpisania umowy będzie miał 50 dni na opracowanie dokumentacji projektowej i 120 dni na wykonanie robót budowlanych.

Dzięki projektom z Budżetu Obywatelskiego rozbudujemy centrum rekreacyjno-sportowe w Starosielcach – powiedział zastępca prezydenta Przemysław Tuchliński. – Mieszkańcy będą mieli jeszcze więcej miejsca do uprawiania sportu i aktywnego spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu.    

Firmy zainteresowane udziałem w przetargu mogą składać swoje oferty do 19 kwietnia 2019 r. w Departamencie Inwestycji Urzędu Miejskiego w Białymstoku, przy ul. Składowej 11.

Agnieszka Błachowska

źródło: bialystok.pl

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

*

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments