Magiczne warsztaty dla dużych i małych w Teatrze Dramatycznym [VIDEO]

Champions of Illusion to wyjątkowe wydarzenie artystyczne, które zawita do Białegostoku już dziś wieczorem. Pokaz magii i czarów odbędzie się w Teatrze Dramatycznym w Białymstoku. 

To jedyne tego typu wydarzenie w naszym regionie. Na długo przed imprezą wyprzedane były niemal wszystkie bilety. Przed wydarzeniem, po południu, odbyły się warsztaty z tworzenia sztuczek magicznych, które przyciągnęły tłumy najmłodszych białostoczan. Warsztaty były adresowane do najmłodszych, ale rodzice też nie kryli przyjemności z oglądania magicznych sztuczek. Twoja Telewizja Regionalna była obecna na warsztatach. Rozmawialiśmy z dzieciakami, które zapewniły nas, że zaraz po powrocie do domu same będą próbować czarować. A na kim? Jak zawsze królikami doświadczalnymi będą rodzice. Miłej zabawy! 

Tymczasem już niebawem tylko w Twojej Telewizji Regionalnej pokażemy Państwu cały występ magików podczas Champions of Illusion w Białymstoku!

Twoją Telewizję Regionalną mogą oglądać Państwo za pośrednictwem sieci kablowej TVK – NET Chamerlińscy na terenie Wasilkowa, Choroszczy i Sokółki.  

 

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

*

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments