Miejska zabawa sylwestrowa

Jak co roku białostoczanie powitają Nowy Rok na miejskiej zabawie sylwestrowej, która tradycyjnie odbędzie się na Rynku Kościuszki. Tym razem gwiazdą wieczoru będzie zespół De Mono. Mieszkańcy obejrzą też widowiskowy pokaz laserowy.

Serdecznie zapraszam wszystkich mieszkańców Białegostoku w ten sylwestrowy wieczór na Rynek Kościuszki. Wspólnie przywitajmy Nowy Rok – mówi prezydent Tadeusz Truskolaski.

Sylwestrowa zabawa przed Ratuszem rozpocznie się o godz. 21.30. Jako pierwszy wystąpi MegaBand – jeden z najlepszych polskich zespołów coverowych. Z zespołem gościnnie wystąpi białostocki raper Michał „Cira” Ciruk. Później, o godz. 22.45, na scenie pojawi się gwiazda wieczoru – zespół De Mono, którego liderem jest charyzmatyczny wokalista Andrzej Krzywy.

O północy, zgodnie z tradycją, prezydent Białegostoku złoży mieszkańcom życzenia noworoczne. Chwilę później będzie można obejrzeć pokaz laserów. Dalszą część sylwestrowej nocy wypełni popularny zespół Live Orkiestra. Impreza zakończy się o godz. 1.30.

(oprac. Agnieszka Błachowska)

źródło: bialystok.pl

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

*

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments