Moc atrakcji na Dzień Kobiet w Hotelu „Borowinowy Zdrój”

Z okazji Dnia Kobiet Hotel Borowinowy Zdrój w Supraślu zaprasza wszystkie panie na popołudnie urody i dobrego smaku. Na wszystkie uczestniczki akcji czeka mnóstwo atrkacji: od skorzystania z hotelowego wellnes, zrobienia profesjonalnego makijażu poprzez spotkanie z wizażystką. Ponadto: stylizacje fryzjerskie i paznokci, prezentacja produktów kosmetycznych, sukni wieczorowych i ślubnych, a także catering dietetyczny.

Zainteresowane panie będą miały możliwość skosztowania pysznych dań serwowanych w hotelowej restauracji "Dzika Róża".

Warto dodać, że prócz wystaw i możliwości skorzystania z oferty makijażowej pojawi się również akcent dla duszy (bo o ciało dbać będą specjaliści przez cały dzień trwania imprezy!) – pokaz tańca w wykonaniu członków Akademii Tańca "Szał", a także pokaz belly dance członków studia tańca "Feniks".

Spośród obecnych na wydarzeniu uczestniczek zostaną rozlosowane nagrody. Warunek jest tylko jeden – wstęp na wydarzenie kosztuje 20 złotych. Opłaty należy dokonać nie później niż na trzy dni przed uroczystością.

A chcących poznać tajniki zdrowego wyglądu zapraszamy na spotkanie z naturoterapeutą Marcinem Gładkowskim, który wygłosi wykład pt.: "Zdrowie i uroda poprzez dietę".

Hotel Borowinowy Zdrój serdecznie zaprasza. Impreza odbędzie się 5 marca (w najbliższą niedzielę).

Patronat medialny nad imprezą sprawuje Twoja Telewizja Regionalna. Relację z imprezy pokażemy Państwu niebawem tylko na kanale TTR.  

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

*

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments