Nadchodzące wydarzenia w Muzeum Ziemi Sokólskiej

Cydr ognisty to nie tylko wewnętrzny system grzewczy ale przed wszystkim doskonale wspierający system immunologiczny naturalny środek na przeziębienia i zimowe chłody. Zastosowanie znajdzie również w domowej apteczce na problemy z trawieniem. Pięknie zapakowany może stać się świątecznym prezentem.

Koło Rękodzielnicze działające przy Muzeum Ziemi Sokólskiej Sokólskiej wraz z Zielską Kolonią Agnieszki Prymaki zaprasza na warsztaty 10 grudnia (wtorek) 2019 roku, o godzinie 17.00 do Muzeum Ziemi Sokólskiej przy ul. Piłsudskiego 2.

Do przelania produktu należy wziąć ze sobą 500 ml buteleczkę lub słoik. Koszt warsztatów 30 zł. Zapisy pod numerem tel 533 412 916.

Warsztaty z haftu.


Pierwsze warsztaty haftu z farfar cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Wspólnie zdecydowaliśmy, że na jednych nie może się skończyć. Koło Rękodzielnicze działające przy Muzeum Ziemi Sokólskiej Sokólskiego Ośrodka Kultury zaprasza w sobotę 14 grudnia 2019 r.w do Muzeum Ziemi Sokólskiej przy ul. Piłsudskiego 2 na kolejne spotkanie w kręgu hafciarek amatorek. Zapewniamy materiały i miły nastrój. Koszt 30 zł od osoby. Obowiązują zapisy pod numerem telefonu 533 412 916

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

*

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments