Nowa emisja na antenie Twojej Telewizji Regionalnej!

Zapraszamy Państwa już dziś przed telewizory do Twojej Telewizji Regionalnej. W naszym nowym, wtorkowym programie, jak zawsze mamy porcję ciekawostek z naszego regionu w serwisie informacyjnym. Dziś także kilka propozycji kulturalnych w programie "Z kulturą na TY".

Dzisiaj pokażemy Państwu retransmisję z XVIII sesji Rady Miejskiej w Choroszczy, jaka odbyła się przed kilkoma dniami w Miejsko – Gminnym Centrum Kultury i Sportu w Choroszczy. Zapraszamy serdecznie.

W dalszej części naszego programu zobaczą Państwo drugą część z koncertu, który odbył się w sokólskim kinie "Sokół" pod hasłem "Wiara, nadzieja, miłość". Patronat honorowy nad koncertem sprawowała żona nieżyjącego już Bułata Okudżawy. 

Kamera Twojej Telewizji Regionalnej towarzyszyła również polskim Tatarom, którzy wzięli udział w IV Festiwalu Kultury Tatarskiej w Białostockim Muzeum Wsi. Zapraszamy na naszą relację. 

Powrócimy wspomnieniami do Krajowej Wystawy Owczarków Niemieckich, którą mogliśmy oglądać przed tygodniem na stadionie miejskim w Wasilkowie. 

Na zakończenie naszego programu dwie ciekawe propozycje. "Niedzielny kierowca" oraz "Disco Dance Music". 

Zapraszamy do oglądania Twojej Telewizji Regionalnej. 

zespół Twojej Telewizji Regionalnej 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

*

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments