Nowa emisja programu w Twojej Telewizji Regionalnej! ( VIDEO )

Zapraszamy widzów Twojej Telewizji Regionalnej do oglądania naszego programu. Już dziś startuje nowa emisja.

Będziemy mogli zobaczyć jak zawsze serwis informacyjny, a w nim ciekawostki z naszego regionu. Jak zawsze pokażemy Państwu program "Z kulturą na TY", w którym informujemy o zbliżających się wydarzeniach kulturalno – rozrywkowych. W najnowszym programie "Porozmawiajmy" naszym gościem będzie Elżbieta Wróblewska, kierownik Biblioteki Publicznej w Choroszczy. 

Choroszcz przywitała pielgrzymów biorących udział w tegorocznych Światowych Dniach Młodzieży! Blisko pięćdziesięciu młodych katolików odwiedziło Choroszcz, aby móc spędzić kilka najbliższych dni zwiedzając całą gminę. Pielgrzymi zatrzymali się w mieście dzięki otwartym sercom mieszkańców, którzy zechcieli zagościć ich w swoich domach. Dziś zobaczą Państwo naszą relację z powitania młodzieży ze ŚDM w Choroszczy.

W dalszej części naszego programu: "Niedzielny kierowca" – program cieszący się niesłabnącą popularnością, pokazujący niefrasobliwość podlaskich kierowców. Zobaczymy jak wygląda życie na dnie Jeziora Hańcza i kto tam żyje. Dziś również przypomnimy sobie opowieść strażaków ochotników z OSP w Klepaczach, będzie chwila z muzyką poetycką – to za sprawą koncertu im. Bułata Okudżawy, który odbył się kilka dni temu w sokólskim kinie "Sokół". Jak zawsze zaprosimy Państwa na program Disco Dance Music. Dzisiaj gościem Iwony Zajączkowskiej – Rędzińskiej będzie Adam Chrola. 

Zapraszamy do oglądania Twojej Telewizji Regionalnej!

zespół Twojej Telewizji Regionalnej

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

*

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments