Nowa emisja w Twojej Telewizji Regionalnej

Zapraszamy Państwa do oglądania naszej nowej emisji w Twojej Telewizji Regionalnej. Dzisiaj jak zawsze serwis informacyjny i ciekawostki z regionu, a także nasz serwis kulturalny "Z kulturą na TY". 
Specjalnie na życzenie naszych telewidzów zobaczą Państwo retransmisję z posiedzenia XXIII sesji Rady Powiatu Sokólskiego, jaka miała miejsce 17 sierpnia w Starostwie Powiatowym w Sokółce. 
W dzisiejszym programie "Porozmawiajmy" naszym gościem będzie wyjątkowa osoba. Matka, żona, artystka. Daria Ostrowska pochodzi z Lidzbarka Warmińskiego, uczyła się w Olsztynie, ale swoje życie związała z Podlasiem, a dokładnie z Choroszczą. Mamy wrażenie, że nasze tereny są doskonałą inspiracją artystyczną. Rozmowa będzie o macieżyństwie, radościach, smutkach i o sztuce.
Niesłabnącą popularnością cieszy się wśród Państwa program "Niedzielny kierowca". Dziś kolejny odcinek. Zapnijcie pasy!

 


W dalszej części naszego programu zobaczymy materiały ze święta chleba "Wypiek chleba na Podlasiu", a także relacja pt. "Przebojem na antenę".
W ramach rozrywkowej części naszego programu zobaczymy dziś specjalne wydanie programu Disco Dance Music z naszego plenerowego studia TTR, jakie pojawiło się na XXVII Jarmarku Dominikańskim w Choroszczy. Udało nam się również porozmawiać z gwiazdą wieczoru Oddziałem Zamkniętym! Pokażemy Państwu ten wywiad. Oczywiście ze studia plenerowego.
A na koniec wrócimy wspomnieniami do artystycznego wydarzenia, jakie miało miejsce w Szkole Podstawowej Nr 1 w Sokółce – przed nami XIV Koncert Młodych Talentów.
Życzymy przyjemnego oglądania.

zespół Twojej Telewizji Regionalnej

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

*

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments