Odbyło się pierwsze spotkanie z cyklu Nerdoteka w Książnicy Podlaskiej

25.03 w Książnicy Podlaskiej  królowały klocki LEGO. Uczestnicy tworzyli z nich budowle, grali w gry komputerowe z nimi w roli głównej oraz rozmawiali na ich temat. W spotkaniu uczestniczył marszałek Artur Kosicki oraz Łukasz Więcek, ambasador LEGO w Polsce

Tego dnia w odbyło się też spotkanie z cyklu Planszówki Johny’ego i Mateusza w Książnicy.
Oprócz klocków LEGO, miłośnicy e-sportu oraz gier planszowych mieli do dyspozycji bogatą kolekcję gier z kolekcji Książnicy Podlaskiej.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie nigdzie opublikowany

*