Piknik rodzinny „Powitanie lata”

Burmistrz Choroszczy Robert Wardziński i Miejsko-Gminne Centrum Kultury i Sportu w Choroszczy zapraszają na Piknik Rodzinny „Powitanie lata”, który odbędzie się 23 czerwca 2018 roku na Kominowym Bajorze w godzinach 15.00-18.00. Zapraszamy do wspólnej zabawy!
Choć kalendarzowo mamy jeszcze wiosnę, to jednak pogoda wskazuje na to, że lato zawitało do nas w tym roku wcześniej. Skoro lato niemal w pełni jest już z nami, chcielibyśmy wspólnie świętować tę okazję! Już 23 czerwca 2018 r. (sobota) od godz. 15:00 na Kominowym Bajorze w Choroszczy odbędzie się Piknik rodzinny „Powitanie lata”. Zapraszamy całe rodziny, aby wspólnie spędzić czas w ciekawy i niebanalny sposób!

W programie takie atrakcje jak: animacje pt. „Cyrk nad wodą” – gry, zabawy oraz animacje przy użyciu przedmiotów cyrkowych, konkursy, malowanie twarzy. Będą też lody – zupełnie za darmo!

Oprócz animacji, wakacje przywitamy także wystawą pracowni fotografii dzieci z zajęć M-GCKiS w Choroszczy, Strefą Baniek Mydlanych, Strefą Relaksu na leżakach i wspólnym ogniskiem.

Powitaj z nami lato – przywitaj wakacje!
Do zobaczenia 23 czerwca nad Kominowym Bajorem!

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

*

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments