Piotr Bałtroczyk wystąpił w Białymstoku. Udzielił nam wywiadu! [VIDEO]

Echa wczorajszej imprezy kabaretowej w Białymstoku będą jeszcze długo rozbrzmiewać. 12 lutego na auli Wyższej Szkoły Finansów i Zarządzania w Białymstoku odbył się Podlaski Festiwal Kabaretowy "Podlasianka 2017". Główną atrakcją wieczoru był występ Piotra Bałtroczyka, znanego kabareciarza, konferansjera, prezenetra, a na codzień miłośnika jazdy na motocyklach i pasjonata podlaskich widoków. 

Wśród występów kabaretowych pojawili się również Antoni Gorgoń "Grucha", Mieszko Minkiewicz, Rafał Walusz oraz Krzysztof Szubzda. Młodzi, utalentowani ludzie. Kabareciarze, iluzjoniści, standuperzy, po prostu wesoli ludzie dzielący się pozytywną energią z publicznością. 

Na występ Piotra Bałtroczyka czekało wielu. Większość miejsc na auli WSFiZ w Białymstoku była zajęta na długo przed początkiem imprezy. Jak wyglądały występy kabareciarzy będą mogli przekonać się Państwo osobiście oglądając Twoją Telewizję Regionalną, która miała patronat medialny nad imprezą. Zapraszamy Państwa do oglądania. 

Miło nam poinformować, że Piotr Bałtroczyk udzielił nam wywiadu, który również zobaczą Państwo oglądając program Twojej Telewizji Regionalnej. 

Tymczasem zapraszamy do zapoznania się z zajawką tego wyjątkowego programu. Do zobaczenia na antenie TTR!

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

*

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments