Po Białymstoku z POLREGIO

Od 20 kwietnia 2018 roku oferta Przewozów Regionalnych „Bilet miejski” również w Białymstoku.

Podróże pociągami REGIO w granicach miasta w atrakcyjnej cenie!

 

Przewozy Regionalne (właściciel marki POLREGIO) informują, że od 20 kwietnia 2018 roku miasto Białystok zostanie włączone do oferty „Bilet miejski”. To doskonała propozycja dla osób przemieszczających się na odcinkach pomiędzy stacjami kolejowymi na terenie miasta:

– Białystok

– Białystok Starosielce

– Białystok Bacieczki

– Białystok Stadion

– Białystok Wiadukt

– Białystok Fabryczny [okresowo: 28 IV-6 V codziennie; 12 V-28 X w (6)(7), 20 VII 2018 r.].

W przyszłości, po zakończeniu modernizacji linii kolejowych, liczba przystanków kolejowych na terenie miasta zwiększy się o dwa: Białystok Zielone Wzgórza, Białystok Nowe Miasto.

 

W ramach oferty będą także honowane uprawnienia do ulg ustawowych. Cena biletu na przejazd według taryfy normalnej wynosi jedynie 2 zł, a osoby uprawnione do ulg ustawowych zapłacą jeszcze mniej, np. uczniowie  1,26 zł, studenci 0,98 zł.

 

Bilety będą dostępne od 20 kwietnia br. w kasach biletowych, automatach biletowych oraz w Internecie (biletyregionalne.pl , e-podróżnik.pl , bilkom.pl) i w aplikacji SkyCash. Bilety będzie można również kupić w pociągu u obsługi.

 

Poprzez wprowadzenie w Białymstoku oferty „Bilet miejski” pragniemy zachęcić do korzystania z  POLREGIO i udowodnić, że pomiędzy osiedlami można szybko i sprawnie przemieszczać się właśnie naszymi pociągami – powiedziała Janina Wilczewska – p.o. Dyrektor Podlaskiego Oddziału Przewozów Regionalnych w Białymstoku.

źródło: Renata Gerasimiuk, Przewozy Regionalne sp. z o. o. 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

*

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments