Podsumowanie zawodów wędkarskich w Krynkach

W niedzielę, 21 sierpnia, o 8 rano nad zalewem w Krynkach odbyły się zawody  wędkarskie dla dzieci i młodzieży, zorganizowane przez Gminny Ośrodek Sportu i PZW Koło w Krynkach. Sama idea zawodów była bardziej edukacyjna – zapoznano dzieci i młodzież  z przepisami, ze sposobem zachowania się nad wodą a każdą odłowioną rybę wypuszczaliśmy do wody.

W spotkaniu wzięło udział 14 dzieci. Zwycięzcami zawodów zostali:

1. Zosia Kośmicka

2. Filip Sołoniewicz

3. Łukasz Bielski

 Zwycięzcom Prezes Koła Wędkarskiego w Krynkach  Eugeniusz Kukisz wręczył pamiątkowe statuetki. Dodatkowo z rąk Lucyny Jurkiewicz wszyscy uczestnicy otrzymali  drobne upominki, ufundowane przez GOK Krynki.

Podsumowanie zawodów odbyło się przy wspólnym pieczeniu kiełbasek. Nie obyło się bez  przygody – kibicowaliśmy ratowaniu kaczki, która niefortunnie wplątała się w żyłkę od wędki. Na szczęście kaczkę uratowano a po sprawdzeniu, czy nie jest okaleczona, wypuszczono do wody.

Dziękujemy organizatorom i osobom zaangażowanym w przygotowanie zawodów. Podziękowania specjalne kierujemy panu Jerzemu BielskiemuEugeniuszowi Kukiszowi, Sławkowi Szutkiewiczowi i Lucynie Jurkiewicz.

Dwie galerie zdjęć z zawodów dostępne są na stronie internetowej ośrodku pod tym linkiem.

źródło: Gminny Ośrodek Kultury w Krynkach

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

*

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments