POLREGIO-przedłużenie komunikacji zastępczej

POLREGIO informuje o przedłużeniu funkcjonowania zastępczej komunikacji autobusowej na trasie Hajnówka – Czeremcha do 2 sierpnia 2020 r.

Prace modernizacyjne linii kolejowej na trasie Hajnówka – Czeremcha prowadzone przez zarządcę infrastruktury będą trwały do 2 sierpnia 2020 r. Przedłużenie obowiązywania komunikacji zastępczej za pociągi POLREGIO.

Jak poinformował zarządca infrastruktury, planowane na 21 lipca br. zakończenie prac modernizacyjnych linii kolejowej na trasie Hajnówka – Czeremcha, zostało odłożone do
2 sierpnia br. W związku z tym, do tego dnia przedłużono funkcjonowanie komunikacji zastępczej za pociągi POLREGIO. Nie zmienią się godziny ich kursowania. Autobusy komunikacji zastępczej będą odjeżdżały w tych samych godzinach jak dotychczas. Przypominamy, że z powodu trudności z dojazdem, nie będzie obsługiwany przystanek kolejowy w Dobrowodzie, a autobus będzie się zatrzymywał na tymczasowym przystanku w tej miejscowości. Na odcinku Czeremcha – Siedlce będzie prowadzony normalny ruch pociągów.

Przejazd w autobusach komunikacji zastępczej, oznakowanych logo POLREGIO, odbywa się na podstawie biletów kolejowych. Informujemy, że nie ma możliwości przewozu rowerów i wózków.

Informacje o rozkładzie jazdy można uzyskać w kasach biletowych, pod numerem telefonu infolinii POLREGIO 703 20 20 20 (czynnej całą dobę) oraz w wyszukiwarce internetowej m.in. na stronach internetowych: polregio.pl, portalpasazera.pl

Rozkłady jazdy są także dostępne w gablotach na stacjach i przystankach.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

*

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments