POMÓŻMY FRANKOWI BIEGAĆ Z INNYMI DZIEĆMI!!!

Franek Gogol to czteroletni białostoczanin, który cierpi na mózgowe porażenie dziecięce, skrajne wcześniactwo, zamartwicę urodzeniową, wodogłowie, hipoplazję nerwu wzrokowego. W sieci pojawiła się zbiórka na pomoc Frankowi. Liczy się każda złotówka!!! Pomóżmy Frankowi zacząć biegać!!!

Aby pomóc Frankowi kliknij TUTAJ.

„Czas nieubłaganie ucieka. Zostało go już tak niewiele. Trzeba ratować nóżki Franka. Bez operacji mój synek nie ma szans, by w przyszłości samodzielnie chodzić. Pomóż!

Franek od samego początku nie miał łatwo. Urodził się jako wcześniak. Ważył nieco ponad kilogram. Był naprawdę malutki. W związku z niedotlenieniem miał wylew IV stopnia. Powstało wodogłowie. Lekarze musieli mu założyć zastawkę komorowo-otrzewnową. Franio ma też zdiagnozowane Mózgowe Porażenie Dziecięce. 

Synek od urodzenia jest rehabilitowany. Nie chodzi. Robię wszystko, by w przyszłości miał szansę być samodzielny, by jego życie było łatwiejsze – normalne. Niestety nóżki Frania odmawiają posłuszeństwa. Zaczęliśmy szukać pomocy i tak trafiliśmy do Paley European Institute. Nadzieja, jaka w nas wstąpiła po konsultacji jest ogromna! Franio może chodzić, choć cena za jego sprawność jest ogromna.

Franek musi mieć pilnie wykonaną rekonstrukcję stawów. To jego jedyna i ostatnia szansa, inaczej do końca życia będzie jeździł na wózku inwalidzkim. Mamy strasznie mało czasu, operacja ma odbyć się miedzy 13-16 listopada. Na dwa tygodnie przed operacją, musimy wpłacić 30 proc. całej kwoty. Prosimy, pomóż naszemu synkowi w walce o samodzielność, o szczęśliwe dzieciństwo i normalne życie. Wierzymy, że z Twoją pomocą Franio stanie na nóżki. Z całego serca dziękujemy za każdą przekazaną złotówkę. „

Julia, mama

źródło: siepomaga.pl / opr. WR
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

*

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments