Przed nami Choroszczańska Noc Gier

10 czerwca 2017 roku odbędzie się kolejna edycja Choroszczańskiej Nocy Gier. Od wczesnego wieczora do późnych godzin nocnych w Miejsko-Gminnym Centrum Kultury i Sportu w Choroszczy spotkają się miłośnicy planszówek i gier karcianych.

Choroszczańskie Noce Gier na stałe wpisały się w kalendarz imprez Miejsko-Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Choroszczy. Aktywna i liczna grupa miłośników planszówek i gier karcianych spotka się w piątkowe popołudnia, a ich działalność rozszerza się również na weekendy, czego efektem są nocne spotkania z grami. Cieszą się one dużym zainteresowaniem i są otwarte dla wszystkich pasjonatów gier, nie tylko z gminy Choroszcz.

Tym razem Noc Gier wspiera Fundacja Kronenberga.

Wydarzenie to pozwoli na poznanie się, wymianę doświadczeń. Młodzież z terenu gminy Choroszcz zgłaszała już potrzeby związane z czasem wolnym i jego twórczym wykorzystaniem. Noc Gier to możliwość interakcji, bezpośredniego kontaktu z rówieśnikami. Różnorodność gier pozwala na podwyższenie kompetencji, rozwijanie pasji oraz edukację poprzez zabawę.

Wyjątkowym przedwsięwzięciem tej Nocy Gier jest skonstruowanie wielkiej szachownicy i pionków w przestrzeni miejskiej. Oprócz gry w "żywe" szachy planujemy sesje RPG pt. "Dzikie Pola" oraz "Wiedźmin" a także pokaz gry bitewnej.

Podczas tej nocy gier będzie także duży wybór gier planszowych .

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych! Liczymy że przyjdziecie do Nas całymi rodzinami aby wspólnie i rodzinnie móc przeżyć to sobotnia noc. Wstęp wolny!

źródło: Miejsko-Gminne Centrum Kultury i Sportu w Choroszczy

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

*

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments