Przemiła wizyta w Urzędzie

Zimowy poniedziałek Urząd Miejski w Choroszczy rozszczebiotały swoim gwarem oraz ociepliły wizytą najmłodsi milusińscy z gminy Choroszcz – podopieczni Żłobka Samorządowego nr 1.

Kilkudziesięcioosobowa grupa maluszków, pod opieką pań nauczycielek, zaopatrzona w odblaskowe kamizelki „Choroszcz – Nasza Rezydencja” w poniedziałek 20 grudnia przybyła do Urzędu, by pracownikom magistratu złożyć życzenia świąteczne.

W imieniu zespołu pracowników, przemiłych gości przywitał Burmistrz Choroszczy Robert Wardziński. Włodarz gminy otrzymał od dzieci uroczą kartkę świąteczną – z choinką wykonaną z odbitych dłoni maluszków; ale sama kartka i choinka to pokaźnych rozmiarów dzieła – dorównujące wysokości niejednego maluszka.

W podziękowaniu, burmistrz Wardziński odwdzięczył się ofiarowując dzieciom odblaskowe breloczki – w kształcie czterolistnych koniczynek, a także całej grupie żłobka – przekazując spacerowego węża. Od tej pory, dzieci będą mogły jeszcze bezpieczniej spacerować po ulicach naszego miasta.

Wizyta w Żłobka Samorządowego nr 1 w Choroszczy była wspaniałym wydarzeniem, wywołującym uśmiech na twarzach wszystkich dorosłych. Dziękujmy za ten przemiły prezent! Nasze progi są zawsze otwarte!

Urząd Miejski w Choroszczy

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

*

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments