Razem Lepiej, wiesz? Skorzystaj!

Gmina Choroszcz wspólnie z Caritas Archidiecezji Białostockiej oraz w partnerstwie z Lokalną Grupą Działania – Puszcza Knyszyńska, Gminą Jasionówka oraz Gminą Knyszyn realizuje projekt dofinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego pt.: „Razem Lepiej”. Zapraszamy do skorzystania z tej oferty.

 

Celem inicjatywy jest spowodowanie, aby lepiej i skuteczniej dokonywała się reintegracja i zwiększała aktywność społeczno-zawodowa osób zagrożonych ubóstwem lub wykluczeniem społecznym. Projekt skierowany jest do 60 mieszkańców gmin: Jasionówka, Knyszyn i Choroszcz. Uczestnicy projektu będą mieli możliwość wzięcia udziału w zajęciach z zakresu integracji społecznej, specjalistycznego doradztwa zawodowego, szkoleniach oraz stażach zawodowych realizowanych w miejscu pracy.

 

Dofinansowanie projektu pochodzi z funduszy Unii Europejskiej i opiewa na kwotę: 851 973,75 zł.

Szczegółowe informacje na temat udziału w projekcie i rekrutacji na terenie gminy Choroszcz można uzyskać w Miejsko-Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Choroszczy (Choroszcz, ul. Dominikańska 2) lub pod nr telefonu: 85 713 22 26. Zapraszamy!

źródło: Urszula Glińska, rzecznik prasowy Burmistrza Choroszczy

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

*

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments