Rusza druga edycja Budżetu Obywatelskiego

Drodzy Mieszkańcy Wasilkowa,

rusza druga edycja Budżetu Obywatelskiego Wasilkowa. Po raz kolejny wspólnie będziemy decydowali o tym, co powstanie w naszym mieście. W tegorocznej edycji, pula środków przeznaczona z budżetu Gminy Wasilków na realizację projektów zgłaszanych przez mieszkańców wynosi 75 tysięcy złotych.

Zapraszamy wszystkich do czynnego udziału w Budżecie Obywatelskim 2017, bowiem to Państwo najlepiej wiedzą, co jest Wam potrzebne. Świadczą o tym liczne zgłaszane projekty w ramach Budżetu Obywatelskiego 2016.

W ubiegłym roku na zgłoszone przez mieszkańców Wasilkowa propozycje głosowało ponad 2 tysiące osób!

W tegorocznej edycji pragniemy, aby udział mieszkańców był jeszcze większy, dlatego cały proces rozpoczynamy jak najwcześniej, a o wdrażaniu poszczególnych etapów będziemy Państwa informować na bieżąco. Dołożymy wszelkich starań, aby działania informacyjne były jeszcze intensywniejsze tak, aby  przybliżyć rzetelnie zasady narzędzia partycypacji społecznej jakim jest Budżet Obywatelski. Wydłużyliśmy także o ponad miesiąc okres przygotowywania wniosków na projekty, które będzie można zgłaszać od 1 lipca aż do 9 września.

 Głosowanie odbędzie się między 3 a 14 października. Wtedy poznamy zwycięzców.

Gorąco zachęcamy do włączenia się w działania w ramach Budżetu Obywatelskiego i dzielenia się swoimi pomysłami.

Wasilków jest naszym Miastem, a dbanie o jego dobro jest wspólnym obowiązkiem.

Liczymy na Państwa aktywność

źródło: wasilkow.pl

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

*

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments