Smaki Podlasia w skansenie

Już 14 lipca 2019 r. na terenie Podlaskiego Muzeum Kultury Ludowej
w Wasilkowie od godziny 11:00 do 17:00 odbędą się Targi EkoSmaki Podlasia!

EkoSmaki Podlasia to targi produktów regionalnych i tradycyjnych charakteryzujących się wysoką jakością. Potwierdzeniem tej jakości są certyfikaty, nagrody oraz tytuły zdobyte
w konkursach. Główną ideą targów jest promocja małych, lokalnych producentów, którzy opierają produkcję na surowcach dostępnych w regionie, a swoją działalność prowadzą
z poszanowaniem środowiska naturalnego.

Targi EkoSmaki Podlasia to pierwsze tego typu wydarzenie organizowane w ramach cyklicznego festynu Smaki Podlasia. W programie przewidziane są pokazy kulinarne, pokazy wytwarzania kosmetyków naturalnych, bezpłatne degustacje oraz wiele innych atrakcji. Zachęcamy również do udziału w konkursie na NAJLEPSZY SERNIK. Do wygrania 1000 zł!!! Zapisy do udziału w konkursie pod nr tel. 730 538 400.

Więcej informacji na stronie internetowej www.skansen.bialystok.pl

Serdecznie zapraszamy.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

W ramach targów odbędzie się również seminarium EkoSmaki Podlasia w praktyce, adresowane do producentów, przetwórców rolnych oraz innych podmiotów zaangażowanych w rozwój obszarów wiejskich z województwa podlaskiego. Seminarium dotyczyć będzie m.in. zagadnień związanych z certyfikowaniem produktów.

Przedsięwzięcie jest współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Schematu II  Pomocy Technicznej „Krajowa Sieć Obszarów Wiejskich” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Link do strony – http://podlaskie.ksow.pl/.

źródło: PMKL

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

*

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments