Sokólskie barwy kulturowości

Stowarzyszenie Uśmiech Dziecka w Sokółce realizując projekt „Sokólskie barwy kulturowości" finansowany z programu "Bank Ambitnej Młodzieży" Fundacji Banku Zachodniego WBK , ogłasza konkurs na scenariusz filmu. Konkurs będzie polegał na przygotowaniu scenariusza do krótkiego filmu (45-60 min) promującego wielokulturowość powiatu sokólskiego. Konkurs ma za zadanie wyłonić najlepszy scenariusz filmu, w którym będzie zawarta prezentacja i historia wielokulturowości powiatu sokólskiego. Poprzez film młodzież przedstawi tradycje, zwyczaje,kuchnie i historie osiedlenia na terenach wschodnich mniejszości kulturowych (tatarskiej,romskiej,żydowskiej,prawosławia). Zwycięzca i jego scenariusz zostanie wyłoniony przez powołaną komisję konkursową.

Zgłoszenia należy nadsyłać wyłącznie w formie elektronicznej. Druk „Oświadczenie i scenariusz" można pobrać ze strony sokolkausmiechdziecka.pl zakładka Konkurs.

Wszyscy uczestnicy powinni zapoznać się z Regulaminem konkursu dostępnym jest na stronie sokolkausmiechdziecka.pl zakładka Konkurs.

Na scenariusze czekamy do 26 maja 2017 roku, wszystkie prace lub link do pobrania prac z serwera proszę wysyłać na adres mailowy: sokolkausmiechdziecka@wp.pl . W konkursie będą brane pod uwagę tylko prace na druku zamieszczonym na stronie sokolkausmiechdziecka.pl zakładka Konkurs. Przesłane prace powinny być w formacie (word lub pdf). Wyniki zostaną opublikowane na stronie sokolkausmiechdziecka.pl w dniu 31 maja 2017 roku.

Dla 3 najlepszych prac przewidziane są nagrody rzeczowe o wartości 100 zł każda.

źródło: Stowarzyszenie Uśmiech Dziecka w Sokółce

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

*

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments