SP 12 w Białymstoku wspomaga medyków!!!

Przeżywamy światowy kryzys epidemiologiczny. W szpitalach brakuje podstawowych środków ochrony indywidualnej dla lekarzy, pielęgniarek i sanitariuszy. Nie możemy dopuścić do masowych zakażeń i rozpowszechniania się groźnego wirusa, który niszczy organizmy ludzkie.

W związku z zaistniałą sytuacją Rada Rodziców w porozumieniu z Dyrekcją Szkoły Podstawowej Nr 12 wyszła z inicjatywą wsparcia zakupu niezbędnych artykułów higienicznych dla Kliniki Pediatrii Onkologii i Hematologii Uniwersyteckiego Dziecięcego Szpitala Klinicznego w Białymstoku. Zostaną zakupione maseczki bawełniane wielokrotnego użytku i dwa ozonatory do ozonowania sal szpitalnych. Zakup sfinansowany zostanie ze środków zgromadzonych na koncie Rady Rodziców. Jeśli ktoś jeszcze chciałby włączyć się w pomoc i wesprzeć środkami finansowymi podaje nr konta, na które można przekazywać pieniądze.

Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 12 konto:

24 8060 0004 0003 4021 2000 0010 z dopiskiem koronawirus

Teraz jest czas na nasze wspólne działanie. Ty też możesz pomóc w walce z wirusem. Pokażmy, że nie jesteśmy obojętni, że mamy ogromne serca i dar niesienia pomocy.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

*

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments