„Śpiewające dzieciaki-piosenki, pieśni,pioseneczki”

Stowarzyszenie "Uśmiech Dziecka" w Sokółce od 15 czerwca do 14 września 2016 roku, realizowało projekt Śpiewające dzieciaki-piosenki, pieśni,pioseneczki" –współfinansowanego ze środków Programu "Działaj Lokalnie IX" Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Ośrodka Działaj Lokalnie- Fundacji "Sokólski Fundusz Lokalny"

.W dniu 14.09.2016 na zakończenie projektu Zarząd Stowarzyszenia "Uśmiech Dziecka" wręczył uczestnikom projektu pamiątkowe płyty. Projekt kierowany do grupy dzieci i młodzieży z gmin Nowy Dwór i Sokółka .Głównym celem projektu było poznanie profesjonalnej techniki studyjnej i estradowej , praca w studio nagrań, przełamanie barier: stresu, a także obycie z mikrofonem studyjnym i estradowym. Podczas projektu dzieci wyłonione w przesłuchaniach nagrały płytę popularyzującą muzykę tradycyjną i piosenki dla dzieci, która zostanie rozesłana do lokalnych rozgłośni radiowych oraz stacji telewizyjnych. Nagrania zostały zrealizowane w studio nagrań w Sokółce. Do zrealizowanych piosenek zostaną nagrane teledyski. Już 17 września dzieci zaprezentują swoje utwory podczas XVII Rodzinnego Festynu Dobroczynnego w Sokółce. Nagrania póki co, można odsłuchać na oficjalnym kanale w serwisie YouTube Utwory jakie dzieciaki wybrały i nagrały: Horosz Ewa – "Jeden świat"; Duet: Horosz Ewa i Anna Stasiulewicz -"Kalina malina", Sitko Natalia – "Na raz na dwa", Duet: Ola Bancerek i Filip Dziaduła – "Jestem Polakiem". Dodatkowo na płycie są zamieszczone wersje instrumentalne utworów (karaoke) do wspólnego śpiewania.

Każda instytucja publiczna (szkoła, przedszkole,gmina), która jest zainteresowana posiadaniem płyty, proszona jest o kontakt mailowy bezpłatnie wyślemy egzemplarz promocyjny płyty : sokolkausmiechdziecka@wp.pl lub na naszym profilu na Facebookuf acebook.com/usmiechdzieckawsokolce

źródło: Przemysław Dziaduła

20160915_104419 20160915_180131 casting CD Przesłuchanie 6 Przesłuchanie 7

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

*

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments