Spłonęła Tatarska Jurta w Kruszynianach – potrzebna pomoc!!!

Spłonęła Tatarska Jurta w Kruszynianach. Perła Podlasia. Miejsce otwarte na wszystkich, łączące pasję z tolerancją, miłością do ludzi, do ojczyzny. 
Dżanneta Bogdanowicz i jej rodzina – twórcy Tatarskiej Jurty, którzy przywrócili blask Kruszynianom i Tatarom – są teraz w potrzebie. Nie chodzi tylko o odbudowanie miejsca pracy, ale o utrzymanie rodziny. 

Zanim rzeczoznawcy ustalą wysokość odszkodowania, które wypłaci firma ubezpieczeniowa, rodzina Bogdanowiczów musi przetrwać. Stracili nie tylko majątek, ale i swoją pracę, z której mogli się utrzymać. Potrzebują pieniędzy na przeżycie. Teraz.

Dlatego w niedzielę 6 maja spotkajmy się w Kruszynianach na charytatywnym pikniku. Cały dochód przeznaczymy na rodzinę Bogdanowiczów.
Ludzi dobrego serca nie brakuje. Burmistrz Sokółki Ewa Kulikowska zapewni scenę i nagłośnienie. Ukłony dla Domu Kultury w Sokółce! Wystąpi też sokólski zespół folklorystyczny. Społeczność tatarska staje ramię w ramię z rodziną Dżannety. Zagra również Buńczuk. Do tego już swój udział potwierdził zespół Blue Mahoe i Roki. Imprezę poprowadzi Dariusz Szada.
Szukamy wciąż kolejnych artystów (nie tylko muzyków), którzy będą chcieli podzielić się swoją twórczością na rzecz rodziny Bogdanowiczów. Będzie gdzie rozstawić stragany.
Jeżeli chcesz się przyłączyć, skontaktuj się z nami. Czekamy na Wasze telefony pod nr 511 899 577. Piszcie też w wiadomościach prywatnych. Udostępniajcie wydarzenie. Bądźmy razem.

 

LINK do wydarzenia FB: https://www.facebook.com/events/375735602932665/

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

*

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments