Spotkanie z doulą Anną Sawoń w Sokółce

Kobiety, które mają już dziecko, ale także przyszłe mamy mogą w końcu skorzystać z pomocy profesjonalnej douli. Spotkanie dla mam i pań spodziewających się dziecka odbyło się 21 kwietnia w Sokółce, w kawiarnio – cukierni "W Siódmym Niebie". Spotkanie odbyło się pod hasłem "Wokół porodu". W małych miastach jest duże zapotrzebowanie na takie spotkania. Mamy do tej pory nie miały gdzie się spotykać i poznawać, a także przygotowywać do porodu i oswajać z nowym macierzyństwem. Stąd taka inicjatywa jest potrzebna i pomocna. I takie spotkanie odbyło się właśnie w Sokółce. Prowadzącą grupę była profesjonalna doula Anna Sawoń. 
Podobne spotkania odbywają się w całej Polsce. W naszym regionie kilka tygodni temu spotkanie z doulą odbyło się między innymi w Bibliotece Publicznej w Wasilkowie. 

Doula to wykształcona i doświadczona również w swoim macierzyństwie kobieta, zapewniająca ciągłe niemedyczne, fizyczne, emocjonalne i informacyjne wsparcie dla matki i rodziny na czas ciąży, porodu i po porodzie. 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

*

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments