Spotkanie z Pawłem Kopijerem w Książnicy Podlaskiej w Białymstoku

Książnica Podlaska im. Łukasza Górnickiego w Białymstoku zaprasza na spotkanie autorskie w ramach cyklu „Środy Literackie”.

30 października 2019 r. o godz. 17.00 zapraszamy na spotkanie z Pawłem Kopijerem, autorem książki „Mrok we krwi”, będącej pierwszą częścią cyklu fantasy „Kroniki Dwuświata”, którego akcja rozgrywa się na dwóch oddalonych od siebie kontynentach: Amadal i Elise. 

Paweł Kopijer sam o sobie napisał: „Pisanie jest moją życiową pasją, a tworzenie światów Fantasy staje sferą wyzwań intelektualnych. Postanowiłem przekierować swój rozwój w stronę bycia zawodowym pisarzem i wydałem pierwszą książkę nie związaną z biznesem. Odsuwam na margines 25 lat działania jako przedsiębiorca, menedżer i ekspert by móc skupić się na jednym z moich największych marzeń. Mam nadzieję, że stworzone przeze mnie uniwersum z osadzonymi wątkami różnych bohaterów zyskają wielu stałych fanów”.

(źródło: https://kopijer.pl/)

Spotkanie autorskie z Pawłem Kopijerem odbędzie się 30 października 2019 r. o godz. 17.00 w budynku głównym Książnicy Podlaskiej im. Łukasza Górnickiego w Białymstoku, przy ul. Marii Skłodowskiej-Curie 14 A, VI piętro.

Materiały: Książnica Podlaska w Białymstoku

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

*

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments