Świąteczne promocje w POLREGIO

Dla tych, którzy na święta wielkanocne zdecydują się pojechać pociągiem, największy polski przewoźnik kolejowy POLREGIO przygotował specjalne promocje. Jedną z nich jest wydłużenie ważności biletu turystycznego na cały okres świąteczny. Na osoby podróżujące z rodziną lub ze znajomymi czekają prawie 30-procentowe zniżki.

 

Bez limitów

 

Na co dzień Bilet turystyczny w cenie 45 zł umożliwia podróżowanie od godziny 18:00 w piątek do godziny 6:00 w poniedziałek (termin ważności rozpoczyna się od daty wskazanej na bilecie). Promocyjny bilet świąteczny będzie ważny aż do wtorku, tj. do 14 kwietnia do godz. 6:00 rano.
Z biletem turystycznym można podróżować pociągami POLREGIO (Przewozów Regionalnych), Arrivy RP, Kolei Dolnośląskich, Kolei Śląskich, Kolei Wielkopolskich, Kolei Małopolskich oraz Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej, co w praktyce daje swobodę przemieszczania się po prawie całej Polsce.

Klienci podróżujący jedynie POLREGIO mogą kupić mini bilet turystyczny mini – jego koszt to tylko  39 zł. Jest on ważny wyłącznie w pociągach REGIO. Kursują one na głównie na trasach regionalnych
i aglomeracyjnych, ale łączą także sąsiadujące ze sobą regiony. Oferujemy bezpośrednie połączenia REGIO na takich trasach jak np.: Poznań – Szczecin, Wrocław – Poznań, Rzeszów – Lublin, Katowice – Kielce, Kraków – Rzeszów, Bydgoszcz – Olsztyn, Trójmiasto – Bydgoszcz oraz Łódź – Poznań.

Posiadacze biletu turystycznego i mini biletu turystycznego mogą podróżować na ich podstawie także na wybranych trasach zagranicznych – do Czech oraz do Niemiec. Szczegółowe informacje na temat ważności biletów turystycznych poza granicami Polski można znaleźć na stronie internetowej polregio.pl.

Z rodziną lub ze znajomymi

Ci, którzy w święta podróżować będą z przyjaciółmi lub rodziną, mogę wybrać ofertę Ty i raz, dwa, trzy. Jest ona przygotowana dla niewielkich, kilkuosobowych grup (2-4 osób). Bilety w tej promocji są tańsze nawet do 30%. Zostawiając samochód w domu i wybierając pociąg, można zaoszczędzić nie tylko pieniądze, ale również czas. Pociągi nie stoją w korkach, a przed świętami lub tuż po nich zdarzają się one częściej niż zwykle. Więcej informacji na temat oferty Ty i raz, dwa, trzy można znaleźć tutaj.

 

Dla seniorów

 

Bardzo korzystną ofertę mamy także dla seniorów. To stała, 25-procentowa zniżka na bilety jednorazowe w dowolnych relacjach krajowych. Może z niej skorzystać każdy pasażer, który ukończył 60 lat. Seniorzy chcący taniej podróżować z POLREGIO nie muszą dokupować żadnych dodatkowych legitymacji – wystarczy, że będą mieli przy sobie dokument potwierdzający ich wiek.

POLREGIO oferuje swoim pasażerom unikatową siatkę połączeń. Nasze pociągi kursują w większości regionów kraju, docierając także do miejscowości nieobsługiwanych przez innych przewoźników. Zapewniamy też połączenia do miejscowości turystycznych, takich jak: Krynica-Zdrój, Zakopane, Szklarska Poręba, Kołobrzeg, Hel i Giżycko. Kilka lat temu postawiliśmy na zintegrowany transport. Honorujemy i sprzedajmy bilety większości operatorów kolejowych, a z naszych połączeń korzystają także pasażerowie komunikacji miejskiej z wielu polskich aglomeracji. W tym roku rozpoczęliśmy współpracę siedmioma liczącymi się na rynku przewoźnikami autobusowymi działającymi w różnych częściach Polski.

 

 

***

Przewozy Regionalne, właściciel marki POLREGIO, powstały w 2001 r. Są największym pasażerskim przewoźnikiem kolejowym w Polsce. Każdego dnia na tory w całym kraju wyjeżdża około 1800 pociągów zamawianych i finansowanych przez samorządy wojewódzkie. W ciągu roku z usług POLREGIO korzysta prawie 80 mln pasażerów. Pociągi POLREGIO zatrzymują się na ponad 1800 stacjach. Udział firmy w rynku kolejowych przewozów pasażerskich wynosi ponad 27%. Większościowym akcjonariuszem Spółki jest Agencja Rozwoju Przemysłu S.A. (50% i jeden udział). W 2016 roku Spółka po raz pierwszy osiągnęła dodatki wynik finansowy, wypracowując zysk na poziomie ponad 50 mln zł. POLREGIO skupia się na podniesieniu jakości świadczonych usług. Tylko w tym roku na torach pojawi się ponad 50 nowoczesnych pociągów.

źródło: POLREGIO

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

*

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments