Szukamy wolontariuszy do Gry Miejskiej!

Interesujecie się historią Białegostoku? Chcecie się przekonać, jak wygląda organizacja wydarzenia kulturalnego „od środka”? Jeżeli tak, to mamy coś dla Was!

Poszukujemy wolontariuszy (od 16. roku życia*) do pomocy przy organizacji tegorocznej Gry Miejskiej – Poznaj Białystok. Gra odbędzie się w ramach Europejskiej Nocy Muzeów 18 maja 2019 roku, w godz. 13:00-19:00.

Kogo szukamy? Osób rzetelnych, odpowiedzialnych, otwartych i lubiących wyzwania. Nie musicie posiadać wykształcenia ani wielkiej wiedzy historycznej, ale musicie mieć chęć do nauki i działania!

Zgłoście się!

Na zgłoszenia czekamy do 10 maja 2019 r. pod adresem kajdanowska@centrumzamenhofa.pl.

*od osób niepełnoletnich wymagana pisemna zgoda rodzica lub opiekuna prawnego

Tegoroczna edycja Gry Miejskiej – Poznaj Białystok odbędzie się pod hasłem „Białystok wolny i niepodległy!”. To 10. jubileuszowa odsłona gry miejskiej organizowanej przez Białostocki Ośrodek Kultury/Centrum im. Ludwika Zamenhofa podczas Europejskiej Nocy Muzeów. Tegoroczna edycja gry ma przybliżyć mieszkańcom miasta historię miejsc, wydarzeń i ludzi związanych z odzyskaniem przez Białystok niepodległości i pierwszych trudnych lat jej utrzymania. To ciągle mało znany, a przecież tak istotny wątek lokalnej historii, tym bardziej wart przypomnienia, że Białystok w 2019 roku świętuje stulecie odzyskania niepodległości.

Na wolontariuszy czekają upominki związane z Grą oraz działalnością wydawniczą Organizatora.

źródło: Centrum im. Ludwika Zamenhofa 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

*

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments