Taniej z Białegostoku do Grajewa!

Od 11 czerwca br. pasażerowie podróżujący POLREGIO na trasie Białystok – Grajewo płacą za bilety mniej! To kolejna trasa, na której obowiązuje oferta promocyjna „Połączenie w dobrej cenie”.

 

Dzięki ofercie „Połączenie w dobrej cenie”, która w województwie podlaskim obowiązuje od 2009 roku, na wielu trasach pasażerowie mogą podróżować pociągami POLREGIO w atrakcyjnej cenie, płacąc za bilety mniej niż np. za podróż autobusem.

 

W województwie podlaskim można podróżować taniej na dziewięciu trasach z Białegostoku do: Czarnej Białostockiej, Sokółki, Kuźnicy Białostockiej, Bielska Podlaskiego, Moniek, Łap, Suwałk, Szepietowa, a od niedzieli również do Grajewa. Za bilet normalny do Grajewa w ofercie „Połączenie
w dobrej cenie” zapłacimy tylko 15 zł, czyli o 3,60 zł mniej w porównaniu z podstawową taryfą przewoźnika. Bilety w promocyjnej cenie mogą kupować także osoby uprawione do korzystania z ulg ustawowych, np. studenci (51% zniżki) i uczniowie (37% zniżki).

 

W ramach modyfikacji oferty „Połączenie w dobrej cenie” zmianie uległa opłata za przejazd na trasie Białystok – Kuźnica Białostocka. Od 11 czerwca br. wynosi ona 12 zł (wcześniej 10,5 zł), czyli o prawie 18% taniej niż bilet w taryfie podstawowej.

źródło: Renata Gerasimiuk, Przewozy Regionalne sp. z o.o. 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

*

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments