Tańsze podróże z POLREGIO dla uczestników HALFWAY FESTIVAL 2017

Przewozy Regionalne oferują około 30% zniżki na przejazdy pociągami POLREGIO na terenie województwa podlaskiego dla uczestników tegorocznej edycji Halfway Festival.  Aby kupić tańszy bilet na pociąg, wystarczy wpisać hasło HALFWAY.

 

Przewozy Regionalne, właściciel marki POLREGIO, po raz kolejny zachęcają do wybrania się na Halfawy Festival. To niewątpliwie jedno z ważniejszych wydarzeń kulturalnych w naszym regionie. Dla uczestników festiwalu jest dostępna specjalna oferta „Kolej na rozrywkę”, umożliwiająca zakup biletu  ze zniżką na przejazdy pociągami POLREGIO do i z Białegostoku. W ramach promocji każdy pasażer, który kupując bilet przez internet (biletyregionalne.pl
i koleo.pl) lub w aplikacji SkyCash, wpisze hasło HALFWAY, otrzyma około 30-procentową zniżkę. Posiadacze ulg ustawowych, np.  uczniowie i studenci, zapłacą jeszcze mniej. Festiwalowe bilety będą obowiązywały od 23 do 26 czerwca do godz. 10:00. Warunkiem skorzystania z oferty jest posiadanie w czasie podróży oprócz biletu na przejazd karnetu festiwalowego lub biletu na jeden z dni festiwalowych.

Przykładowe zniżki dla festiwalowiczów na trasach:

– Białystok – Augustów  – 15,40 zł, zamiast 22,00 zł,

– Białystok – Szepietowo –  9,45 zł, zamiast 13,50 zł,

– Białystok – Czeremcha –  11,97 zł, zamiast 17,10 zł.

 

Bilety w promocji „Kolej na rozrywkę” nie będą dostępne w kasach biletowych ani u obsługi w pociągu.

 

Więcej szczegółów na www.polregio.pl oraz facebook.com/POLREGIO

źródło: Renata Gerasimiuk, Przewozy Regionalne sp. z o. o. Oddział Podlaski z siedzibą w Białymstoku

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

*

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments