TRZYMIESIĘCZNY ARESZT ZA POSIADANIE I UDZIELANIE NARKOTYKÓW

Kryminalni z Dąbrowy Białostockiej zatrzymali 22-latka, który w miejscu zamieszkania posiadał narkotyki. Policjanci zabezpieczyli 900 gramów klefedronu. Mężczyzna usłyszał zarzuty posiadania znacznej ilości substancji psychotropowej oraz udzielania środka odurzającego w celu osiągnięcia korzyści majątkowej. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności. Decyzją sądu najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie.

Kryminalni z Dąbrowy Białostockiej, wspólnie z kryminalnymi z Sokółki ustalili, że 22-letni mieszkaniec gminy Suchowola w swoim miejscu zamieszkania może posiadać narkotyki. Podczas przeszukania policjanci znaleźli blisko 900 gramów białej zbrylonej substancji. Wstępne badania laboratoryjne wykazały, że jest to klefedron. 22-latek został zatrzymany i usłyszał zarzuty posiadania znacznej ilości substancji psychotropowej oraz udzielania środka odurzającego w celu osiągnięcia korzyści majątkowej. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności. Mężczyzna decyzją sądu trafił do aresztu, gdzie spędzi najbliższe trzy miesiące.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie nigdzie opublikowany

*