Utrudnienia w ruchu pojazdów

Trwają prace związane z budową instalacji podziemnych w al. Jana Pawła II i na skrzyżowaniu z ul. Narodowych Sil Zbrojnych. Na tym etapie inwestycji wystąpią krótkotrwałe utrudnienia związane z prowadzeniem robót w sąsiedztwie jezdni.

W następnym etapie ze względu na dalszą rozbudowę infrastruktury podziemnej i postęp prac drogowych,  ruch pojazdów na al. Jana Pawła II będzie odbywać się jedną jezdnią w obu kierunkach. Jednocześnie zostaną wyeliminowane relacje skrętne w lewo z  al. Jana Pawła (z kierunku Warszawy) w ul. Narodowych Sił Zbrojnych, oraz z ul. Narodowych Sił Zbrojnych w kierunku centrum miasta. W celu zapewnienia odpowiednich warunków i płynności ruchu w obrębie skrzyżowania zostanie w tym miejscu wyłączona sygnalizacja świetlna. Realizację tego etapu inwestycji wykonawca robót przewiduje w pierwszej dekadzie listopada.

Funkcjonujący (przebudowany w ostatnich latach) układ komunikacyjny w tym rejonie miasta oraz parametry techniczne dróg umożliwiają poprowadzenie sprawnych i dogodnych objazdów zarówno w kierunku do centrum miasta, jak też w kierunku Warszawy i Ełku.

źródło: bialystok.pl

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

*

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments