Wieczór Pieśni Patriotycznej „Śpiewać Każdy Może” w Choroszczy

Już po raz trzeci w Choroszczy, staraniem tutejszej Akcji Katolickiej, odbył się Wieczór Pieśni Patriotycznej „Śpiewać Każdy Może”. Uroczystość odbyła się w remizie OSP w Choroszczy. Jest to wydarzenie wpisujące się w tegoroczne obchody Narodowego Święta Niepodległości 11 listopada. Na uczestników czekały śpiewniki oraz słodki poczęstunek. Sala OSP pękała w szwach. Była to trzecia edycja tego wydarzenia i chyba po raz pierwszy wzięło w niej udział tak wiele osób. Od przedstawicieli Gminy z burmistrzem Robertem Wardzińskim na czele poprzez członków Koła Emerytów i Rencistów w Choroszczy. Na uroczystości obecni byli też między innymi Przemysław Waczyński, dyrektor Miejsko – Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Choroszczy, Mariusz Wróbel, prezez Zakładu Energetyki Cieplnej, Wodociągów i Kanalizacji w Choroszczy, ks. Leszek Struk, proboszcz choroszczańskiej parafii oraz pozostali księża i zaproszeni goście. 
Cieszyć może fakt licznego uczestnictwa w Wieczorze Pieśni Patriotycznej harcerzy, którzy również dzielnie wyśpiewywali pieśni patriotyczne. 
O początkach wieczorów z pieśnią patriotyczną, oraz o tym jakie utwory śpiewali zgromadzeni na uroczystości dowiedzą się Państwo z Twojej Telewizji Regionalnej, która była obecna na wydarzeniu. O pozostałych uroczystościach związanych z Narodowym Świętem Niepodległości informujemy Państwa w naszym serwisie "Z kulturą na TY" oraz w pozostałych programach TTR. 
Zapraszamy do oglądania. 

20161106_164958 20161106_165010 20161106_165043

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

*

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments