Wydarzenia w Centrum Kultury i Sportu w Choroszczy

Miejsko-Gminne Centrum Kultury i Sportu w Choroszczy zaprasza:

12 października 2019 r. na monodram Weroniki Wierzbowskiej „Być jak Meryl”, bilety w cenie 10 zł.

26 października 2019 r. na Kabaret Łowcy B. z występem „Jaka to melodia”, bilety w cenie 50 zł.

Monodram „Być jak Meryl”

Droga do marzeń nie zawsze jest usłana różami. Jak wiele jesteśmy w stanie poświęcić, by wspiąć się na sam szczyt? Jak wiele zrobimy, by zawalczyć o swoje marzenia? Gdy cały świat mówi Ci „nie”, musisz udowodnić przede wszystkim samemu sobie, na ile ci zależy i iść pod prąd, by zawalczyć o siebie i sięgnąć po największa wygraną.

12 października o godz. 19:00 w M-GCKiS z monodramem „Być jak Meryl” wystąpi Weronika Wierzbowska.

Nieważne, czy jesteś aktorem, muzykiem, kucharzem czy prawnikiem. Marzenia ma każdy. Jeden większe, drugi mniejsze. I każdy na swój sposób dąży do ich realizacji. Nawet jeśli nic nie wychodzi i wydaje się, że nic dobrego nas już nie spotka, trzeba pamiętać, że to tylko moment, a za rogiem może nas czekać życiowy Oscar. Marzenia zawsze nas uratują. Dlatego nigdy nie można przestać o nie walczyć. Monodram Weroniki Wierzbowskiej mówiący o tym, że początki bywają trudne, ale mimo to nie warto się poddawać. Trzeba stoczyć walkę nie z całym światem, ale z samym sobą – o samego siebie.

Weronika Wierzbowska – aktorka, w latach 1997 – 2018 występowała w serialu „Klan”, w latach 2010 – 2011 grała w Teatrze Soho w Warszawie, w 2009 – 2010 prowadziła Teleranek w TVP

Bilety w cenie 10 zł do nabycia wkrótce w biurze M-GCKiS w Choroszczy.

Kabaret Łowcy B.

Zapraszamy serdecznie wszystkich miłośników dobrego humoru na kabaret Łowcy. B. Jest to kabaret działający na scenie od 2003 roku. Zalicza się do grona tych „ważnych”, którzy wkraczając do świata kabaretu, odcisnęli nieodwracalne piętno na sztuce kabaretowej w ogóle, a to za sprawą absurdalnego i bezkompromisowego podejścia do humoru. Błyskotliwość i improwizacyjne szaleństwo to cechy, które dodatkowo zanurzone w groteskowym sosie, pozwoliły stać się Łowcom jednym z najbardziej oryginalnych i barwnych kabaretów w Polsce. Laureaci największych festiwali kabaretowych (PAKA, MULATKA, RYJEK, LIDZBARSKIE WIECZORY HUMORU I SATYRY). Wielokrotni gospodarze i goście telewizyjnych programów kabaretowych w TVP i Polsacie.

W końcu policzalni. Gdy było ich sześciu, wszyscy pytali: „Ilu Was tam jest?”. Gdy było ich czterech, wszyscy mówili: „Jednego brakuje”. Teraz, w końcu, bez żadnych wątpliwości i ogródek mogą mówić, że jest ich trzech. Góra, Zlew i Maciek niczym Radek, Darek i Arek tworzą to Coś, co od zarania dziejów po wsze czasy ludzie i inne osoby określać będą mianem Łowcy. B.

Termin: 26.10.2019 r.

Godz.: 19:00

Bilety w cenie 50 zł, do nabycia w biurze M-GCKiS w Choroszczy.

Materiały: M-GCKiS w Choroszczy

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

*

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments