Z Przewozami Regionalnymi na Grabarkę!

Wierni wyruszający na uroczystości Święta Przemienienia Pańskiego odbywające się w sierpniu na świętej Górze Grabarce jak co roku mogą liczyć na specjalne pociągi Przewozów Regionalnych. W tym roku do dyspozycji pielgrzymów będą dodatkowe połączenia REGIO.

Święto Przemienienia Pańskiego każdego roku gromadzi na świętej Górze Grabarce tysiące pielgrzymów wyznania prawosławnego. Z myślą o wiernych Przewozy Regionalne w porozumieniu z Urzędem Marszałkowskim Województwa Podlaskiego 18 i 19 sierpnia uruchamiają dodatkowe pociągi REGIO.

Dzięki wsparciu finansowemu, jakie na ten cel przeznaczył Urząd Marszałkowski naszego województwa, pielgrzymi w tym roku będą mogli skorzystać z pięciu dodatkowych połączeń w relacjach z Hajnówki, Białegostoku przez Czeremchę do Siemiatycz oraz w relacjach powrotnych. W pociągach dodatkowych obowiązywać będzie taryfa REGIO oraz oferty specjalne „Ty i 1, 2 , 3”, „REGIOkarnet”, „REGIOkarta” i „REGIOkarta Senior”.

Do położonej w pobliżu Grabarki stacji Sycze będzie można dojechać także kursującymi na co dzień między Siedlcami a Czeremchą pociągami Przewozów Regionalnych i Kolei Mazowieckich.

Przypominamy o możliwości zakupu biletów na przejazd pociągami, także dodatkowymi, za pośrednictwem strony www.biletyregionalne.pl , portalu KOLEO, aplikacji SkyCash.

plakat PKP

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

*

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments