Zawodnicy koluchstylu podsumowali 2017 rok

Początek nowego roku to dobry czas na podsumowania i snucie planów na przyszłość. Z takiego założenia wyszedł również twórca pierwszej polskiej dyscypliny zapaśniczej – koluchstyl – Wiesław Koluch.


Spotkanie podsumowujące rok 2017 odbyło się w środę 3 stycznia w Villa Tradycja w Białymstoku. Uroczyste spotkanie zawodników koluchstyl z naszego regionu, sympatyków tej dyscypliny, przyjaciół koluchstyl, a także członków Kapituły, która rokrocznie decyduje komu przyznać odznaczenia, dyplomy i inne nagrody za wybitne osiągnięcia w koluchstylu.


Jeszcze przed samym nagrodzeniem zawodników przed zgromadzoną publicznością wystąpił Wiesław Koluch, który przybliżył plany na rok 2018 w koluchsty, a te mają być naprawdę ambitne.
Nagrodzeni sportowcy wyrażali radość z docenienia ich wysiłków, tym bardziej, że większość z nich to uczniowie lub młodzi ludzie, którzy pracują i muszą wykazać się dużą samodyscypliną, aby móc połączyć życie zawodowe/szkolne z umiejętnym spędzaniem wolnego czasu na relaks i treningi.
Więcej o tegorocznym podsumowaniu 2017 roku zobaczą Państwo w relacji Twojej Telewizji Regionalnej, która była obecna na wydarzeniu.


kt.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

*

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments