Zbiórka na wóz strażacki dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Zabłudowie ( VIDEO )

Jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej w Zabłudowie została założona w 1906r. Blisko przez 114 lat druhowie, wierni zawołaniu „Bogu na chwałę, ludziom na ratunek” nieśli pomoc mieszkańcom.

Dzisiaj to my zwracamy się do Was, ludzi dobrej woli o wsparcie naszej OSP w osiągnięciu upragnionego celu. Po raz pierwszy w historii jednostki stoimy przed szansą zakupu nowego samochodu ratowniczo – gaśniczego.

 

Jednostka znajduje się w czołówce najczęściej dysponowanych jednostek do zdarzeń z terenu powiatu białostockiego. Niejednokrotnie nasi strażacy brali udział w akcjach ratowniczo – gaśniczych w powiecie bielskim, hajnowskim, sokólskim, a nawet w samym Białymstoku.

Zakup nowego samochodu to koszt około 990.000 zł. Otrzymane dofinansowanie do zakupu samochodu nie jest wystarczające. Dlatego też strażacy z naszej jednostki podjęli decyzję, że wynagrodzenie za akcje ratowniczo – gaśnicze za rok 2020 w całości przekażą na zakup nowego wozu. Mimo podjęcia powyższych decyzji, brakuje nam 130.000 zł

Wierzymy, że wspólnie osiągniemy nasz cel i każda wpłata przybliża nas do zakupu nowszego, bezpieczniejszego pojazdu. W imieniu strażaków z jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Zabłudowie serdecznie dziękujemy za okazane wsparcie.

źródło: OSP Zabłudów

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

*

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments