Zmiany na trasie Białystok – Kuźnica Białostocka

Od 17 maja 2017 r. komunikacja zastępcza za dwa pociągi POLREGIO na trasie Białystok – Kuźnica Białostocka.

 

Przewozy Regionalne przypominają o czekających od 17 maja do 6 czerwca 2017 r. utrudnieniach na trasie z Białegostoku do Kuźnicy Białostockiej.

 

Jak wcześniej informowaliśmy, zarządca infrastruktury (spółka PKP Polskie Linie Kolejowe) od 17 maja do 6 czerwca 2017 r. na odcinku Białystok – Kuźnica Białostocka będzie prowadził prace modernizacyjne, które będą wymagały ograniczenia ruchu pociągów. Z tego powodu, dwa z kursujących na tej trasie pociągów, od 17 maja, we wtorki, środy, czwartki i piątki zostaną zastąpione autobusami. Będzie to pociąg relacji Łapy – Kuźnica Białostocka, który z Białegostoku odjeżdża o godz. 12:25 oraz pociąg relacji Kuźnica Białostocka – Szepietowo, odjeżdżający z Kuźnicy Białostockiej o godz. 13:40. Od 17 maja br. od wtorku do piątku, autobus komunikacji zastępczej z Białegostoku będzie odjeżdżał o tej samej godzinie – 12:25, natomiast z Kuźnicy Białostockiej wcześniej, o godz. 12:03.  Czas przejazdu autobusu na odcinku Białystok – Kuźnica Białostocka będzie dłuższy o ponad 1,5 godz.. Informujemy, że z powodu trudności w dojeździe, autobusy komunikacji zastępczej nie będą obsługiwały przystanku osobowego Czarny Blok. Przejazd w autobusach komunikacji zastępczej, oznakowanych logo POLREGIO, będzie się odbywał na podstawie biletów kolejowych. W autobusach nie ma możliwości przewozu rowerów i wózków.

 

Komunikacja zastępcza będzie również wprowadzona za dwa pociągi na odcinku Sokółka – Kuźnica Białostocka:

7 czerwca br. zamiast pociągu odjeżdżającego z Sokółki o godz. 19:30 będzie kursował autobus, odjazd o godz. 19:34, przyjazd do Kuźnicy Białostockiej na godz. 20:09.

8 czerwca br. zamiast pociągu odjeżdżającego z Kuźnicy Białostockiej o godz. 5:20, będzie kursował autobus, odjazd 24 minuty wcześniej, tj. o godz. 4:56, a na stacji Sokółka pasażerowie przesiądą się do pociągu. Przyjazd do Białegostoku na godz. 7:14, a więc bez zmian.

 

Prosimy pasażerów o dokładne zapoznanie się z rozkładem jazdy pociągów przed planowaną podróżą. Informacje o rozkładzie jazdy można uzyskać w kasach biletowych, pod numerem telefonu infolinii Przewozów Regionalnych 703 20 20 20 (czynnej całą dobę) oraz w wyszukiwarce internetowej na stronie www.polregio.pl   lub   www.portalpasazera.pl

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

*

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments