Zostań Mistrzem Gminy Choroszcz w siatkówce – zapisy ruszyły!

Burmistrz Choroszczy Robert Wardziński wraz Miejsko-Gminnym Centrum Kultury i Sportu w Choroszczy zaprasza na Mistrzostwa Gminy Choroszcz w siatkówce. Mistrzostwa odbędą się w sobotę 21 kwietnia na choroszczańskim „Orliku”. Zgłoszenia drużyn przyjmowane do 19 kwietnia. Zapraszamy!

W turnieju mogą wziąć udział osoby, które ukończyły 15. rok życia. Drużyna może liczyć 6-8 zawodników, wśród których maksymalnie trzy osoby mogą pochodzić spoza gminy Choroszcz.

W tym roku również swoje zaproszenie do wzięcia udziału w zawodach kierujemy do lokalnego choroskiego biznesu. Wówczas tzw. drużyny zakładowe, rekrutowane z pracowników firm znajdujących się na terenie gminy Choroszcz nie obowiązuje limit zawodników spoza gminy, przy czym warunkiem jest zatrudnienie w danej firmie.

Wpisowe od drużyny wynosi 60 zł. Można je opłacić gotówką w kasie lub na konto M-GCKiS.

Jeśli komuś nie uda się zebrać przynajmniej 6-osobowego składu drużyny, to nic straconego: pomożemy zebrać drużynę. Takie osoby mogą zgłaszać się indywidualnie, przy czym wówczas wpisowe wynosi 10 zł od osoby.

W poprzednich latach w Mistrzostwach Gminy Choroszcz w siatkówce zgłaszały się tylko drużyny męskie, ale czekamy też na Panie: jeśli zgłosi się odpowiednia liczba Pań, w tej kategorii także zostaną przeprowadzone zawody.

Zgłoszenia przyjmowane są drogą elektroniczną na adres: sport@choroszcz.pl lub osobiście w M-GCKiS w Choroszczy. We wstępnym zgłoszeniu wystarczy podać imię i nazwisko kapitana i numer kontaktowy. W e-mailu prosimy zaznaczyć czy zgłoszenie dotyczy całej drużyny, czy jest to zgłoszenie „indywidualne”. Spośród zgłoszeń „indywidualnych” pomożemy skompletować drużynę na turniej.

Poprzednie trzy edycje zawodów obywały się na hali, a od obecnego roku Mistrzostwa będą przeprowadzane na świeżym powietrzu – na choroszczańskim „Orliku”.

STRONA WYDARZENIA NA PORTALU FACEBOOK

W Mistrzostwach 2015 roku najlepsza okazała się drużyna Crazy Frogs Rafała Lenczewskiego, która wyprzedziła Szarańczę, LZS Koronę Choroszcz i drużynę „W każdym wieku”.

W 2016 roku tytuł mistrzowski wywalczył LZS Choroszcz, przed Crazy Frogs, Izbiszczami i „W każdym wieku”, a przed rokiem najlepszy był Siat-Bud przed Siatkarzykami, LZS Koroną Choroszcz i Lambadą Choroszcz.

Organizatorem mistrzostw jest Miejsko-Gminne Centrum Kultury i Sportu w Choroszczy, a patronat nad zawodami objął Burmistrz Choroszczy. Zapraszamy do udziału!

źródło: Urząd Miejski w Choroszczy

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

*

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments