Obsługa klientów w UMWP

W związku ze wznowieniem bezpośredniej obsługi interesantów w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego (UMWP) w Białymstoku, od 25.05 zostały wprowadzone nowe zasady obsługi klientów przy zachowaniu odpowiednich wymogów sanitarnych.

d 25 maja 2020 r. wznowiona została obłsuga interesantów w siedzibach UMWP przy ul. Kard. St. Wyszyńskiego 1, przy ul. Poleskiej 89 i przy ul. M. Curie-Skłodowskiej 14 przy zachowaniu odpowiednich zasad i wymogów sanitarnych. Kontakt klientów z urzędnikami możliwy jest po wcześniejszym umówieniu telefonicznym lub lub mailowym i wyznaczeniu daty oraz godziny przyjęcia.

W każdej z siedzib UMWP tuż przy wejściu do budynku, w holu głównym, znajduje się wyznaczone miejsce do kontaktu interesanta z pracownikiem.

Bezpośrednie załatwianie spraw w urzędzie odbywać się będzie przy zachowaniu odpowiednich środków ostrożności takich jak: dezynfekcja rąk, zakrywanie ust i nosa, zachowanie bezpiecznej odległości (2 m) od innych interesantów oraz między pracownikiem urzędu, a klientem.

Prosimy także o stosowanie jednorazowych rękawiczek i korzystanie z płynów dezynfekcyjnych, które są dostępne dla kientów UMWP.

Jednocześnie zachęcamy interesantów UMWP do załatwiania spraw bez konieczności osobistej wizyty w urzędzie, jeśli nie jest ona niezbędna. Można skorzystać z innych środków komunikacji, takich jak: telefon, e-mail, platforma cyfrowa urzędu oraz poprzez pocztę tradycyjną.

Zachęcamy do korzystania z portalu www.wrotapodlasia.pl.

Kontakt bezpośredni do poszczególnych departamentów znajdą Państwo tutaj oraz poprzez platformę cyfrowy urząd

 

Małgorzata Półtorak / UMWP

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

*

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments